11 czerwca 2022
Czy wiecie, że w Montegri mieszka spora grupa kotek kastratek? Przechodząc na emeryturę hodowlaną zostały z nami, a my zapewniamy im jak najlepsze warunki, aby były szczęśliwe. Niektóre z nich osiągnęły już piękny wiek. W maju swoje 14 urodziny miała Girija, a dziś cieszymy się z dziesiątych urodzin naszej cudnej Hannelore. .

25 maja 2022
Dziś w Montegri jest dzień szczególny. Swoje 14 urodziny ma Girija, nasza królowa, od której zaczęła się nasza przygoda z kotami brytyjskimi.
Girija niezmienie ma się dobrze. Te wszystkie dotychczasowe lata były łaskawe dla jej zdrowia i kondycji. Życzymy jej i sobie, aby było tak jak najdłużej, abyśmy mogli cieszyć się z wielu następnych urodzin pięknej Girijki. .

25 sierpnia 2021
Są dobre wiadomości i są takie, które łamią serca...
Sierpień był dla nas straszny, straciliśmy na zawsze naszą przecudowną Muriel, która odeszła od nas nagle...
Muriel zawsze będzie spała w naszych sercach....

15 kwietnia 2021
W naszej hodowli zamieszkała nowa gwiazda Angela of Wesołki*PL. Ta przecudowna misia jest naszą wnuczką, jej matką jest Parissa Fille Montegri*PL, córka naszej pięknej Adorii. .

7 lutego 2021
W Montegri przyszły na świat pierwsze kocięta w tym roku. Możemy cieszyć się piątką ślicznych maluszków. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki kocięta.

20 grudnia 2020
Kończy się trudny dla wszystkich rok, rok, w którym musieliśmy zrezygnować z wielu normalnych aktywności.
Mamy nadzieję, że nowy bedzie spokojniejszy i bezpieczniejszy.
Zapraszamy do zaglądania na nasz FB i Instagram - codziennie publikujemy tam nowe zdjęcia z życia naszych kotów. .

1 lipca 2020
Bieżący rok jest dla naszej hodowli inny niż dotychczasowe lata. Ze względów bezpieczeństwa od początku roku zrezygnowalismy z wyjazdów na wystawy.
Skupiamy się na kotach, na narodzinach nowych miotów. Maluszki urodzone na początku roku mieszkają już w swoich nowych domach. Niedługo odjedzie nasz kremowy jedynaczek Wandil. Rosną kolejne maluchy.
Zapraszamy do zaglądania na nasz FB i Instagram - codziennie publikujemy tam nowe zdjęcia z życia naszych kotów. .

20 listopada 2019
W ubiegły weekend nasze koty brały udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Łodzi. To były bardzo udane dwa dni dla naszej hodowli :)
Dużo radości przyniosły nam sukcesy naszych dwóch niebieskich szylkretek.
W sobotę niewiele ponad roczna Elysia wygrała Best In Variety Total - najlepsza niebieska szylkretka wystawy.
W niedzielę ten zaszczyt wygrała nasza młodziutka Kalinda - ma ona dopiero 4 miesiące, a pokonała wszystkie szylkretki, w tym utytułowane dorosłe kotki zdobywając medal Best in Variety :)
Cudownie zaprezentował się także nasz młody kocurek Umberto Dommely*PL, który w niedzielnym wystawowym dniu pokonał dużą i silną konkurencję w niebieskich kociakach, wygrywając BIV - najlepszy niebieski kociak wystawy. Umberto wygrał też nominację do finału wystawy, statecznie wygrywając Best In Show! - najlepszy kociak wystawy w kategorii 3.
Jesteśmy bardzo dumni z naszych kotów, to kolejne ważne sukcesy dla hodowli Montegri*PL.

Montegri*PL :: Magdalena i Zbigniew Garncarek :: Warszawa :: tel.: +48 600 522 008 :: e-mail: bri@montegri.pl