Drusilla Fille Montegri*PL

Kotka BRI a (niebieska)
Grupa krwi: A

1 x Ex1 CAC

Urodzona 24.09.2009

Aktualne testy na FIV i FeLV - wynik negatywny
Badanie genetyczne w kierunku PKD (certyfikat z laboratorium Laboklin) - Drusilla nie jest nosicielem genu odpowiedzialnego za powstawanie wielotorbielowatości nerek.
Badanie serca w kierunku HCM - prawidłowe, data badania 04.01.2013
(Rafał Niziołek)

Drusilla jest córką IC Giriji Blue Muezzi*PL oraz pięknego niebieskiego kocura
GIC Aramisa Cat Małki*PL.

Była jedyną koteczką w miocie, ale budową ciała i wagą urodzeniową dorównywała kocurkom. Drusilla jest bardzo inteligentna i wytrwała, a czasem po prostu bywa uparta. Swój upór w osiąganiu celów z pewnością odziedziczyła po mamie. Obserwując od pierwszych miesięcy swojego życia sprawność naszego kocura Apacza i trenując uparcie przez wiele tygodni skoki wzwyż, udowodniła, że w naszym domu nie ma miejsc, które byłyby dla niej niedostępne. Do tej pory Drusilla lubi przebywać tam, gdzie z góry może sobie obserwować otoczenie. Nietypowo dla brytyjczyków nie jest wyłącznie naziemna :)

Drusilla lubi spokój, to koteczka zrównoważona i cierpliwa.
Wobec nas, podobnie jak wobec wszystkich kocich domowników jest niezwykle opiekuńcza i czuła.

Drusilla Fille Montegri*PL okazała się też wspaniałą matką. W swoim pierwszym miocie miała aż sześć kociąt, które urodziła bez problemów i cudownie się wszystkimi opiekowała przez kolejne miesiące ich życia, dopóki maluchy nie przeprowadziły się do swoich nowych domów.
W drugim miocie Drusilla urodziła pięciu synków.Jeden z nich Intan Fils Montegri*PL zamieszkał w hodowli Cat's Avenue, a na wystawach odniósł liczne sukcesy. Intan posiada już tytuł International Champion.
W roku 2013 na świecie pojawiła się kolejna szóstka maluchów naszej cudownej Drusilli - miot "M", a wśród tych kociąt pierwsza liliowa koteczka i pierwszy liliowy kocurek w naszej hodowli.


Zapraszamy do obejrzenia galerii Drusilli

Montegri*PL :: Magdalena i Zbigniew Garncarek :: Warszawa :: tel.: +48 600 522 008 :: e-mail: bri@montegri.pl