GIC Girija Blue Muezzi*PL

Kotka BRI a (niebieska)
Grupa krwi: A

6 x CAGCIB (Grand International Champion)
3 x CACIB (International Champion)
3 x Ex1 CAC (Champion)
1 x BIV
2 x Nom BIS

Urodzona 25.05.2008

aktualne testy na FIV i FeLV - wynik negatywny
test genetyczny w kierunku PKD - Girija nie jest nosicielem tego genu
aktualne badanie na HCM - prawidłowe, data badania 26.08.2015 (Rafał Niziołek)

Girija to uroczy, kochany misiaczek. Nasz dom od razu po przybyciu do niego uznała za swój. Bez problemu zaakceptowała koty, które w tym domu zastała. Szczególnie szybko zaprzyjaźniła się z naszym kocurkiem Apaczem. Girija uczyła się od niego wszystkiego i starała się go naśladować. I chociaż nie wszystko kończyło się powodzeniem, jak np. naśladowanie skoków wzwyż, w których Apacz był mistrzem - Girija zupełnie się tym nie zrażała, próbując dalej.
Mimo swoich chęci pozostała jednak brytyjczykiem zdecydowanie naziemnym :)
Girija to koteczką wytrwała i niezwykle uparta, ale też wyjątkowo spokojna i pogodna. Uwielbia towarzystwo ludzi i wyraźnie przedkłada je nad kocie. Kiedy jesteśmy w domu, wybiera zazwyczaj takie miejsce żeby zawsze mieć nas w polu widzenia.
Lubi prezentować się naszym gościom, zawsze oczekując pochwał dla swojej urody. Girija to koteczka, która nigdy się nie obraża - cierpliwie znosi wszelkie niedogodności i mniej komfortowe sytuacje, takiejak podróże samochodowe czy udział w wystawach.

Kiedy przychodzi na to czas jest także idealną matką dla swoich kociąt: z jednej strony cierpliwą i opiekuńczą, a z drugiej potrafiącą skutecznie dyscyplinować maluchy. Rodzi duże, piękne kociaki. Girija jest matką dwóch wyjątkowych koteczek:
Fiorelli i Hannelore, które reprezentują naszą hodowlę.

Girija ma bardzo brytyjski charakter, to prawdziwa królowa - niezmiennie najwspanialsza:)


Zapraszamy do obejrzenia galerii Giriji

Montegri*PL :: Magdalena i Zbigniew Garncarek :: Warszawa :: tel.: +48 600 522 008 :: e-mail: bri@montegri.pl